Serena Williams je leta 2015 zmagala na OP Francije

Lucie Safarova in Serena Williams pozirata s pokali tekačev in zmagovalcev

Prva tenisačica sveta Serena Williams je v soboto dosegla neverjeten 20. grand slam, potem ko je v finalu OP Francije 2015 premagala izjemno navdušeno Lucie Safarovo s 6-3 6-7 6-2.

najboljša mesta za nakup teniških copat

33-letna Američanka se je v boju proti bolezni prepričljivo uvrstila v prvi niz, pri čemer je v primerjavi s 0 Safarove premagala 4 asa, uspela pa je tudi pretvoriti 12 od 15 svojih prvih točk ServePointa v primerjavi s češko republikanko 11 od 19. Serena je prav tako spremenila priložnost osamljene neto točke, ki jo je prejela.

V drugem nizu je Češka republika dosegla senzacionalno vrnitev, potem ko je v drugem nizu izgubila s 4: 1 in zmagala v naslednjih štirih igrah, s čimer je dosegla 5: 4 v svojo korist. Safarova je 31 od svojih 46 točk prvega servisa preobrnila 31, prav tako pa je osvojila 6 od svojih 15 točk za drugi servis, da je v neodločenem izidu 7-6 osvojila drugi niz.

V tretjem nizu je Safarova v prvi igri zrušila Američanko, da bi povečala pritisk na nasprotnico, toda prva dvojna napaka Safarove v peti igri se je izkazala za ključno, saj je set pomagala pri izenačenju na 2-2.

material za lopar

To zastoj je v naslednji tekmi prekinila Serena, zanjo pa ni skrbelo, saj je domov prišla do zmage v tretjem nizu s 6: 2, kar ji je pomagalo osvojiti tretji naslov OP Francije in 1. po letu 2013.

Priljubljene Teme

Kako doseči oceno Badminton. Če ste zmedeni glede tega, kako doseči igro badmintona, brez skrbi! Ne pozabite, da vsakič, ko zmagate v reliju, dobite točko, za zmago pa morate doseči 21 točk. Poleg tega vsakič zamenjajte sodišča za storitve ...

Izvedite vse, kar je treba vedeti o cenah teniških loparjev, zakaj se cene razlikujejo in kaj lahko pričakujete, da boste plačali za nov okvir.