Odprto prvenstvo ZDA 2020: Murrayja je premagal odličen Auger-Aliassime kot Medvedev, križarjenje Thiem

AndyMurray - obrezan

Britanec Andy Murray

Vrnitev Andyja Murraya na OP ZDA se je končala v drugem krogu, močna forma Danila Medvedeva pa se je nadaljevala v četrtek.

Murray je prvič po odprtem prvenstvu Avstralije 2019 v singlu na grand slamu prvič pogumno zmagal, vendar je v deževnem New Yorku padel v drugem krogu.

Trikratnemu prvaku v grand slamu sta se pri izhodu iz majora, ki se igra za zaprtimi vrati na Flushing Meadowsu, pridružila še Milos Raonic in Grigor Dimitrov.

Medvedjev je medtem še naprej križaril, Dominika Thiema pa prav tako ni motilo.

MURAN SE POKLIČE

Murray se je močno boril, a ga je poslal Felix Auger-Aliassime, 15. nosilec Kanade, ki je zmagal s 6-2 6-3 6-4.

Auger-Aliassime je bil na stadionu Arthur Ashe v impresivni formi, zadel je 52 zmagovalcev in le 30 neizsiljenih napak.

Murray je potreboval več kot štiri ure in pol, da je v uvodnem krogu mimo Yoshihita Nishioke, vendar je bil Auger-Aliassime predober.

20-letnik je na servisu za tekmo izgubil le 14 točk in zmagal v dveh urah in sedmih minutah.

MEDVEDEV, NJIHOV LAKOST KROZ

slike teniškega komolca

Medvedev še ni izgubil niza na grand slamu, potem ko je s 6-3 6-2 6-4 premagal Avstralca Christopherja O'Connella.

Tretji nosilec in lanski podprvak Rusije je bil s svojim nastopom zadovoljen, saj je 32 zmagovalcev pomešal s 31 neizsiljenimi napakami.

'Bilo je odlično. To je bila odlična tekma. Nič posebnega, a resnično vesel zmage v treh nizih, «je dejal Medvedev.

'Nisem izgubil svojega servisa, kar je vedno pomembno. Zgodaj v drugem in tretjem nizu mi je uspelo zlomiti, mislim, da je bil tudi prvi niz pod nadzorom.

'Vesel sem, da smo končali, in poglejmo, kaj nam bodo dali naslednji krogi.'

Naslednji za Medvedeva je J.J. Wolf, ameriški 21-letnik, je v drugem krogu zabeležil zmago s 6-2 6-4 6-3 proti Robertu Carballesu Baeni.

Thiem, trikratni zmagovalec drugega turnirja za grand slam in drugi nosilec, je na svoj 27. rojstni dan prečkal Sumita Nagala s 6-3 6-3 6-2.

Avstrijca čaka težji preizkus, ki se bo srečal z Marinom Čiličem, potem ko je prvak leta 2014 premagal Norberta Gombosa s 6-3 1-6 7-6 (7-2) 7-5.

RAONIC, DIMITROV NESREŠEN

Ko je Raonic prišel v finale Western & Southern Open, je bil v Združenih državah videti v odlični formi.

Vendar je 25. nosilec padel v drugem krogu in izgubil od kolega Kanadčana Vaseka Pospisila s 6-7 (1-7) 6-3 7-6 (7-4) 6-3.

najboljši teniški lopar za starejše

Izstopil je tudi 14. nosilec Dimitrov, ki ga je po štirih urah in 50 minutah obrobil Marton Fucsovics 6-7 (5-7) 7-6 (7-4) 3-6 6-4 6-1.

Toda lanski polfinalist Matteo Berrettini se loti druge tekme, Italijan je šesti nosilec premagal Uga Humberta s 6-4 6-4 7-6 (8-6).

Roberto Bautista Agut, Andrey Rublev, Karen Khachanov, Alex de Minaur in Casper Ruud so prav tako napredovali v tem, kar je bil še en dober dan za moška semena.

Priljubljene Teme

Ameriška utopija Davida Byrna se v soboto, 17. oktobra, odpravi na zaslon. Evo, kako si jo lahko brezplačno ogledate na spletu.

Poškodba stopala bo Johnu Isnerju preprečila nastop na OP Francije, je potrdil Američan.

Kako se pripraviti pred šolo P.E. (Dekleta). Ko si zamislite dan v P.E. se lahko vprašate, kaj lahko storite, da boste pripravljeni na vso telesno aktivnost, šport in potenje. Ker se boste naravnost v telovadnico odpravili iz ...

Petra Kvitova bo nadaljevala s trdnim tekom na OP ZDA proti domači ljubljenki Jessici Peguli. Šesta nosilka na dveh tekmah ni izgubila niza, vendar lahko od mlade Američanke pričakuje težek boj.

Kako narediti hrustljave wontone iz kremnega sira. Hrustljave kremne sirnice, bolj znane kot rakovice ali rakovice, so priljubljena ameriško kitajska predjed s hrustljavo zunanjostjo in kremasto, okusno notranjost, napolnjeno s smetano ...