Eden v Miljanu - Zekic z razburjenim Generali Open trdi za prvo zmago na Touru

kuznetsov - OBROŽEN

Rus Andrey Kuznetsov.

Miljan Zekic je v ponedeljek slavil svojo prvo zmago na turneji ATP na Generali Open-u, zahvaljujoč zmagi v nizu nad Andreyem Kuznetsovom.

Srbska številka 316 je premagala zaostanek na 250 mestih in premagala svojega ruskega nasprotnika 7-6 (7-4) 7-6 (8-6).

Zmaga nad Kuznetsovom vodi 29-letnega vodjo v dvoboj v drugem krogu z drugim nosilcem Fabiom Fogninijem, medtem ko vrhunski nosilec Pablo Cuevas prevzame nadomestni znak Sebastian Ofner.

Ofner je bil niz in dvojni razpad proti Nikolozu Basilishviliju v Kitzbuhelu, ko se je Gruzij umaknil s tekmovanja, medtem ko je Joao Sousa v treh nizih dobil Mihaila Youzhnyja.

V ponedeljek sta bili zmagi tudi Dušan Lajovic in Thomaz Bellucci.

Priljubljene Teme

Luka Dončić in Mavs se v sredo pomerijo z Devinom Bookerjem in Sunsi na otvoritvi sezone vsake ekipe. Takole lahko v živo spremljate prenos igre v živo.

Če ste se kdaj slabo obremenili na vratu, potem veste, kako boleče in neprijetno je lahko. Povsem naravno je, če želite preprečiti, da bi se to ponovilo. Na srečo lahko! Z nekaj preprostimi varnostnimi nasveti in vajami lahko obdržite ...

Po veliki zmagi nad Kentuckyjem se Kansas v četrtek vrne domov in se pomeri z Washburnom. Igra ni na televiziji, zato si jo lahko ogledate na naslednji način.

Nogomet Cornell bo v soboto v finalu sezone 2019 za vsako ekipo gostil Columbia. Evo, kako si igro v živo ogledate na spletu.

Iščete prenos v živo tekme Spurs proti Rockets Game 3 v petek? Takole lahko gledate na spletu, tudi če nimate kabla.

Če ste že kdaj bili na številnih podeželskih območjih Združenih držav, ste morda že slišali izraza 'Amiši' in 'Menonit'. Poenostavljeno povedano, oba sta verska reda s skupnimi koreninami in podobnimi prepričanji. Toda če povem razliko, ...