Seattle Sounders proti Toronto FC Live Stream: Kako gledati na spletu v ZDA

Seattle Sounders proti Toronto FC Live Stream

Getty

Seattle Sounders bo v soboto gostil FC Toronto v predstavi MLS na CenturyLink Fieldu. Začetek tekme je predviden ob 16. uri. ET.

Če živite v Združenih državah in niste na trgu Seattle, na ESPN+ si lahko ogledate prenos igre v živo , digitalna pretočna storitev ESPN, ki vključuje kopico drugih različnih športov v živo, vse dokumentarne filme 30 na 30 in drugo izvirno vsebino.

Brezplačno preskusno različico ESPN+ lahko začnete tukaj , nato pa si lahko ogledate Sounders vs Toronto FC v računalniku prek ESPN.com ali v telefonu (združljiv s sistemom Android in iPhone), tabličnem računalniku, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One ali drugo pretočno napravo prek aplikacije ESPN.

pregledi opornikov za komolce bandit

Poleg tega, če še nimate ESPN+ in nameravate naročiti sobotni večer UFC 236 (naslov: Max Holloway proti Dustin Poirier), enoletno naročnino na ESPN+ in UFC 236 lahko kupite za 79,99 USD .

Seattle Sounders proti Toronto FC Preview

Nobena ekipa ni izgubila te sezone MLS.

zakaj dajo teniške žogice na hojce

Toronto vodi vzhodno konferenco z 12 goli, kljub temu, da je odigral le štiri tekme; sedem od 12 konferenčnih ekip ima pod pasom že šest tekem MLS.

Ko so sezono odprli z nizom treh zmag, so v drugi polovici naklona 7. aprila z Chicago Fireom izbrisali primanjkljaj z enim golom in izenačili 2: 2.

Mislil sem, da je veliko dobrega, veliko pozitivnega, kar moramo odvzeti, (a) očitno smo razočarani, ker se nam zdi, da sta na nek način dve točki, ki sta nam odšli, je dejal vezist in kapetan FC Toronto Michael Bradley , glede na Toronto Sun . Je pa še zgodaj. V sezoni boste imeli takšne dni. Vsekakor je pozitivno, ko smo se spustili, imeli močan potisk, da se vrnemo.

Napadalec Jozy Altidore je v 31. minuti z glavo zadel Toronto z glavo, a je Chicago med levo nogo CJ Sapong med odmorom pred odmorom izenačil.

Na polčasu je bil ubijalski cilj, saj jim res ni bilo nič, je po poročanju Toronto Sun dejal trener Toronta Greg Vanney. Če imate vse možnosti, oni pa nič, potem ste verjetno v dobri formi. In potem, da bi se odrekel zadetku, smešnemu zadetku, na koncu polčasa ni bilo tam, kjer bi želeli priti v polčas. Na koncu smo iz nič dali gol.

Sounders so po remiju v drugi tekmi izstrelili tri zaporedne zmage. Vezist Nicolas Lodeiro je v 18. minuti proti Real Salt Lakeu zadel zadnjič, ko je dosegel edini gol, ki bi ga potreboval pri zmagi z 1: 0.

zakaj je nič ljubezni v tenisu

To je bil tretji čisti gol vratarja Stefana Freija v sezoni.

Bilo je grintavo, a dobro se je bilo vrniti pred domače navijače, je povedal branilec Soundersa Brad Smith. Zvočnik v srcu . Zdelo se mi je, kot da smo nekaj časa odsotni z mednarodnim premorom, rezultat v Vancouvru pa očitno ni šel tako, da bi se vrnili in imeli dobro predstavo. Mislil sem, da smo v prvem polčasu prevladovali, v drugem polčasu se je nekako umirilo. Ne vem, kaj se je zgodilo in kako naj to razložim, vendar morate izčrpati rezultate in dobili smo čisto listo in na koncu so tri točke. Dober rezultat.

Priljubljene Teme

Skrbnost vam omogoča empatijo do drugih in življenje, ki temelji na naklonjenosti, ljubezni in sočutju do ljudi okoli vas. Lahko je skušnjava pasti v sebičnost in se osredotočiti samo na lastne cilje in ...

Aleksander Zverev je v finalu olimpijskih iger v Tokiu premagal Karen Khachanov s 6-3, 6-1 in tako osvojil zlato medaljo v posamičnem moškem.

Ekipa Manchester Uniteda in Chelseaja do 18 let se srečata v polfinalu pokala mladih 2020 za mladinski pokal FA. Tukaj si lahko ogledate tekmo v ZDA.

Navijači so bili priča povsem novemu Davisovem pokalu v Madridu in od novega formata je treba odnesti veliko pozitivnega.

Delavnice so odlične za dokončanje DIY projektov in shranjevanje vašega orodja, lahko pa so tudi nevarne, če niste previdni. Ker nihče drug ne nadzira vaše domače delavnice, je izjemno pomembno, da ste pozorni na svoje ...