Medvedev se opravičuje za incident z metanjem kovancev

daniilmedvedev - obrezan

Daniil Medvedev v akciji v Wimbledonu

Daniil Medvedev se je opravičil, ker je po svojem porazu v drugem krogu proti Rubenu Bemelmansu v sredo v Wimbledonu metal kovance na sodnika.

držala za teniške loparje

Rus je v začetku tedna povzročil največji šok prvega kroga, ko je izločil Stana Wawrinko, vendar se je njegov tek po petkratnem trilerju na igrišču 16 končal.

Medvedjev se je, ko je izgubil prva dva niza, vrnil v igro in videl, da je Bemelmans v dveh urah in 50 minutah dokončal zmago s 6-4 6-2 3-6 2-6 6-3.

Medvedev je v petem nizu večkrat izgubil mir in domnevno je zahteval spremembo sodnika zaradi nezadovoljstva nad nekaterimi odločitvami.

In svoje frustracije je razkril pri sodniku, ko je bil njegov izhod potrjen z metanjem denarja proti uradniškemu stolu.

Na svoji medijski konferenci po tekmi je 21-letnik vztrajal, da za njegovimi dejanji ne skriva nobenega skrivnega motiva, in se opravičil, ker je pustil, da se izkažejo njegove frustracije.

'Bil sem razočaran nad rezultatom tekme,' je dejal. 'Bilo je frustrirajuće po moji veliki zmagi [proti Wawrinki].

'Vsa tekma mi ni šla dobro. Tako sem bil zelo razočaran. V vročini sem naredil slabo stvar. Za to se opravičujem.

'To ni imelo pomena. Bilo je neumno. Mogoče je bilo nekaj slabih klicev, to se lahko zgodi v športu.

'Sodniki lahko naredijo nekaj napak, ampak jaz kot teniški igralec delam tudi napake. Eden od njih je bil po tekmi. '

Medvedjev je pripravljen sprejeti kakršno koli kazen, ki bi mu lahko padla na pamet za svoja dejanja.

'To ni moja odločitev,' je dejal na vprašanje o posledicah. 'Če bo, sem jaz kriv.'

Priljubljene Teme

Scenska dekleta so čudovita s svojimi živobarvnimi oblačili, hladnimi lasmi in brezhibnim okusom po glasbi. Seveda si to želite! Najpomembnejši del postajanja scenske deklice je pribijanje oblačil, las in ličil. Cilj za svetle, ...

Tako si lahko na spletu ogledate 8. sezono serije 'Last Man Standing'.

Kralj gline je imel navado rušiti rekorde. Zato ne bodite preveč strogi do sebe, če ne poznate teh zapisov.

Kako ponarediti poškodbo hrbta. Študij za vlogo starejše osebe v predstavi? Želite potegaviti svoje prijatelje? Ne glede na vaše razloge je vedeti, kako prepričljivo ponarediti poškodbo hrbta, stvar izbire realne poškodbe, zapomnitve ...

Tukaj je nekaj različnih načinov, kako si lahko ogledate prenos sobotne predsezonske tekme Broncos proti Vikings v živo, če nimate kabla.

Če nimate kabla, si lahko v nedeljo ogledate prenos različnih tekem Panthers vs Colts v živo.